Відділ найму «Метінвест Покровськвугілля» відновив роботу за новою адресою

13 жовтня в 12:53
«Наразі для зручності у нас поновлено роботу офісу, який знаходиться в центрі Покровська за адресою: вулиця Центральна, 138, 2-й поверх, кабінет 13. Відтепер для подачі первинного пакету документів не потрібно їхати за межі міста – достатньо звернутися до нашого офісу», – зазначає начальниця відділу найму Юлія Цикладзе.

Відділ найму «Метінвест Покровськвугілля» працює за принципом єдиного вікна, яке надає інформацію щодо працевлаштування на усі підприємства Покровської вугільної групи.

«У нас дуже багато амбіцій, тому ми активно ведемо набір на усі підприємства холдингу. Це шахтоуправління «Покровське», Шахтобудівельна компанія, збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», «Вуглепромтранс», транспортна дирекція «Метінвест Покровськвугілля», – зазначає начальниця відділу найму.

Дізнатися інформацію щодо актуальних вакансій, умов праці, структури заробітної плати, функціональних обов’язків можна також за номером телефону гарячої лінії: 0-800-606-000

«Хочу наголосити, що кандидатів без досвіду роботи навчаємо за рахунок роботодавця. Більш того, з першого дня навчання ви вже штатний співробітник підприємства й отримуєте заробітну плату», – каже Юлія Цикладзе.

За її словами, віднедавна в «Метінвесті» стартував проект «Перше робоче місце».

«Якщо ви починаєте свою діяльність на наших активах, підприємство гарантує підйомні у розмірі 10 тисяч гривень уже в перший робочий місяць. Надали це welcome-виплати у розмірі 10-15 тисяч гривень у третій, шостий та дванадцятий місяці роботи на нашому підприємстві», – зазначає Юлія Цикладзе.

Своє перше робоче місце Анастасія Денисенко знайшла в компанії «Метінвест» завдяки допомозі відділу найму.

«Я звернулася сюди, коли шукала роботу. Мені запропонували посаду кур’єра. Дівчата дуже привітні, все гарно розповіли. Процес пройшов дуже швидко – мене прийняли на роботу, і я вже працюю п’ять місяців», – розповідає Анастасія.

Усіх бажаючих доєднатися до великої трудової родини компанії «Метінвест» запрошують за адресою: Покровськ, вул. Центральна, 138