В ШУ «Покровське» прийнята перша в цьому році лава

04 березня в 11:30
Наприкінці лютого в ШУ «Покровське» прийнята в експлуатацію 11 північна лава блоку 10, яка дасть можливість видобути майже 1 млн тон вугілля

Підприємства «Метінвест Покровськвугілля», що працюють поблизу лінії фронту, забезпечують робочими місцями мешканців регіону та переселенців із різних куточків України, розвивають місцеві громади, сплачують податки та підтримують економіку країни. Саме тому запуск нового очисного забою — вагома подія для регіону і всієї країни.

«Вчасна підготовка нового очисного забою – це позитивний результат тривалої та напруженої праці кожного працівника компанії. Це значуща подія для всього колективу — наше стабільне та впевнене майбутнє. Люди будуть забезпечені роботою та заробітною платою, що дуже важливо для колективів, які ведуть виробництво в прифронтовому регіоні. Крім того, це вагомий внесок у підтримання обороноздатності України та поповнення бюджетів усіх рівнів», — зазначив генеральний директор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич.

Попри складні гірничо-геологічні умови 11-та лава є одним із перспективних напрямів у роботі компанії. Запаси лави завдовжки 242 метри становлять 993 тис. тонн вугілля. З цього забою гірники планують видобувати до 2,5 тис. тонн вугілля на добу. Очікується, що відпрацювання запасів лави триватиме понад рік.

З початку року гірники шахтоуправління «Покровське» вже видобули понад 697 810 тонни рядового вугілля, з якого випущено 372 748 тонн концентрату, та підготували 1 917,1 метрів гірничих виробок.

До кінця року компанія планує видобути 5,3 млн. тонн вугілля, випустити 2,8 млн. тонн концентрату, підготувати 12,6 км гірничих виробок та здати в роботу ще два очисні забої.