Бригада Миколи Бикова готувала конвеєрний штрек, а Віталія Колодяжного –
вентиляційний. Паралельними забоями колективи просувалися майже два кілометри. На фінальному етапі, завершивши проведення вентиляційного штреку, бригада Віталія Колодяжного була задіяна на проведенні монтажного ходка. По завершенню робіт, через 249 метрів, колективи зустрілися.
1 690 метрів гірничих виробок підготувала бригада Миколи Бикова
Щоб завдання було виконане згідно з планом, колективи суворо дотримувалися стабільних темпів. В середньому за добу бригади долали по 6-7 метрів. За час роботи над цим напрямком, прохідники неодноразово потрапляли у перелік провідних колективів за підсумками місяця.
1 979 метрів гірничих виробок підготувала бригада Віталія Колодяжного
Лаву оконтурили та підготували до наступного етапу – монтажу обладнання. До слова, це один із ключових очисних забоїв Метінвест Покровськвугілля, з якого невдовзі видобуватимуть тисячі тонн вугілля.
Роман Сачко, головний інженер ШУ «Покровське»: "Легкої проходки, як і легкого вугілля, не буває. Сьогодні зусилля прохідницьких бригад ШУ «Покровське» направлені на проведення капітальних і лінійних виробок у блоках 10 і 11. Кожне завдання – це важливий етап робіт, який дозволить своєчасно підготувати майбутні напрямки для видобувних колективів. Взагалі, вуглевидобувне підприємство – це великий механізм, де видача вугілля на-гора – завершення складного технологічного ланцюжка. У ньому багато ланок, основною з яких є проведення гірничих виробок. Ефективна робота прохідницьких колективів дозволяє будь-якому вугільному підприємству бути успішним. Без нарощування обсягів проведення навіть розмови не може бути про нарощування видобутку. Не дарма кажуть, що прохідка – це майбутнє шахти.