Розвиток і перспективи

26 серпня в 12:19
Напередодні Дня шахтаря Генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ разом з керівниками підприємств компанії «Метінвест Покровськвугілля» відвідав блок 11 ШУ «Покровське»

Незважаючи на воєнні дії та близькість лінії фронту, на промисловому майданчику ні на мить не зупиняється робота. З делегацією промислових керівників Генеральний директор Групи Метінвест оглянув вже діючу шахту з усіма функціонуючими об’єктами та об’єкти, на яких продовжується будівництво.

Найбільш активний етап з будівництва поверхневого комплексу та початок робіт по підземному стартував у 2018 році. За цей час зроблено чимало. Фактично з нуля територія посеред степу перетворилася на справжнє індустріальне містечко. 16 тисяч кубометрів бетону, 2 тисячі тонн металопрокату, 34 тисячі квадратних метрів доріг, 35 тисяч кубометрів землі – далеко не повний перелік вражаючих цифр за п’ятирічний етап будівництва.

Розраховано, що кожного дня на блоці 11 буде працювати до 2,5 тисяч осіб. В компанії вважають: якби не війна, підготовка об’єкта до роботи вже була б завершена. За оновленими планами термін здачі до експлуатації перенесено на 2025 рік.

Юрій РИЖЕНКОВ, Генеральний директор Групи Метінвест:

– Є проєкти, від яких залежить наше майбутнє. І підготовка блоку 11 – один з таких. Те, що ми запустили його в роботу, він вже працює і продовжує розбудовуватися – важливо для шахтоуправління «Покровське» та всієї компанії Метінвест. Ми впевнені в майбутньому компанії, тому інвестуємо, будуємо та продовжуємо нарізати нові лави.