МЕТІНВЕСТ РОЗРОБИВ ПРОТОТИП БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОБІЛЬНОГО УКРИТТЯ

26 січня в 05:27
У січні фахівці Метінвесту розробили експериментальний зразок мобільного укриття, що може використовуватися і цивільними

У межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова підприємства компанії виготовили та передали українським захисникам понад 90 надійних модульних укриттів. Порівняно з дерев’яними бліндажами вони мають низку переваг, як-от мобільність і багатофункціональність. Після занурення металевої капсули на півтора метра під землю, вона може витримати удар 152-міліметрових артилерійських снарядів. Усередині кожного укриття можуть розміститися шість бійців. Окрім того, тут обладнано спеціальні відсіки для зберігання амуніції та військового приладдя, встановлено буржуйку для обігріву.

У січні фахівці Метінвесту розробили експериментальний зразок мобільного укриття. Це прототип безпекового модуля, що може використовуватися і для укриття цивільних. Порівняно з минулими модифікаціями в укритті збільшено діаметр і довжину в півтора раза, внутрішня модифікація капсули адаптована до тимчасового перебування людей. Наразі цей прототип проходить тестову експлуатацію.

Детальніше – за посиланням