Майбутнє за європейськими стандартами

04 жовтня в 13:31
У єдиному приватному в Україні технічному університеті «Метінвест Політехніка» розпочався новий навчальний рік. Чимало співробітників підприємств компанії «Метінвест Покровськвугілля», а також їхніх дітей приєдналися до навчального процесу та стали частиною великої студентської родини

Нагадаємо, з метою підготовки для своїх підприємств конкурентоспроможних фахівців з інженерних та технічних спеціальностей, два роки потому компанія Метінвест впровадила в життя новий напрямок – освітній кластер, у рамках якого було створено єдиний приватний в Україні технічний університет з інноваційними методами навчання.

– Цього року донька Єлизавета та син Даніїл закінчили школу, – розповідає заступник начальника дільниці КТ-5 ШУ «Покровське» Денис Кунерт. – Над питанням про те, де діти будуть здобувати вищу освіту, ми замислювались давно. Коли дізналися про «Метінвест Політехніку», на сімейній нараді зробили вибір на користь саме цього університету.

Вибору сприяло одразу декілька важливих факторів: вища освіта, яка відповідає сучасним європейським стандартам, гарантоване робоче місце на провідних підприємствах компанії Метінвест, а також можливість навчатися безкоштовно. Важливим є і те, що вже на етапі навчання студенти будуть в курсі всіх виробничих процесів підприємства.

Сподіваємося, що навчання в університеті стане для наших дітей вагомим кроком для побудови хорошої кар’єри, а разом з тим – успішного майбутнього.

В основу навчання та підготовки фахівця майбутнього закладено певну модель, яка дозволить на виході отримати інженера, який має високий рівень цифрових компетенцій, навичок self-service analysis, адаптивність підходу до вирішення завдань активів Групи Метінвест. Цьому сприяють і сучасні освітні програми, що пройшли експертизу бізнесу і освоєння яких відбувається під чітким контролем та за допомогою найкращих українських та зарубіжних викладачів та практиків, а також керівників підприємств.

– Перший рік навчання для мене залишився позаду. І вже розпочався наступний, – говорить студент 2 курсу, гірничий майстер дільниці «Дегазація» ШУ «Покровське» Микола Гіжа. – Хочу відмітити, що за цей час я придбав колосальні знання та вже втілюю їх на практиці, яка проходить в шахтоуправлінні. Спеціалізація, яку я освоюю, – «Аудит та консалтинг безпеки праці». Сподіваюсь, що мої напрацювання в цій сфері принесуть користь і зроблять в подальшому працю гірників на підприємстві ще більш безпечною. Також хочу виділити окрему перевагу навчання в університеті – зручний графік здобуття знань без відриву від основної зайнятості, що дуже зручно для студентів.

Навчання студентів базується за принципом дуальності. Обов’язковою є і практична діяльність, яка може бути не тільки на підприємствах Групи Метінвест, які розташовані в Україні, а й в країнах зарубіжжя. До того ж, найкращим студентам надається гарантоване працевлаштування на вигідних умовах.

– Виробничий процес на підприємстві постійно розвивається та вдосконалюється, а разом з ним повинні розвивати свою компетентність та професійну грамотність його співробітники,– вважає студент 1 курсу, гірничо- монтажник підземний дільниці ШТ-10 ШУ «Покровське» Олексій Романенко. – Зараз я працюю гірничомонтажником підземним, але хочу в подальшому стати інженерно-технічним працівником. Тому вирішив здобути вищу освіту. На дільниці дізнався, що триває набір бажаючих вступити до вузу та одразу подав документи. Гадаю, що саме навчання в провідному університеті дозволить мені піднятися кар’єрними сходами, стати професіоналом своєї справи та реалізуватися в житті.